Google ADS

Elvana, DJ Gimi dhe Bardhi vijnë me “EX”

20:38 | 16 Mars 2022
L G

Elvana Gjata sapo e ka lansuar këngën më të re të titulluar “EX”.

Kjo këngë është bërë në bashkëpunim me DJ Gimi-O dhe Bardhi.

“A po të dhemb zemra kur po më sheh me tjetër ti? pishman ke me u bë shumë mirë e di”, është refreni i këngës.

Për vetëm dy orë të publikuar në Youtube, kënga ka marrë mbi 81 mijë shikime.

Shpërndaje në rrjete sociale