Elita Rudi shkëlqen në pozat e reja

23:01 | 23 Tetor 2021

Ajo është shndërruar në një nga emrat më të përfolur në rrjetet sociale e faqet rozë.

Bëhet fjalë për prezantuesen Elita Rudi, e cila njëherësh është shumë e afërt edhe me fansat e publikun, shkruan portali arbresh.info

Prezantuesja u shfaq joshëse dhe me një dukej tejet atraktive e veshur e tëra në të zeza, me një fustan të shkurtër dhe pallton nga materiali i lëkurës, të cilën e kombinoi me taka të larta dhe syze dielli.

Elita dukej në formë mahnitëse, ndërsa nuk munguan as komplimentet e shumta në hapësirën e komenteve.

Elita këtë vit përndryshe u bë nënë për herë të dytë, duke sjell në jetë një vajzë, të cilën ajo dhe bashkëshorti i saj, reperi Gjiko, e pagëzuan me emrin Bota. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara