Elita Rudi e shfaqet e veçantë në veshjen rozë

18:46 | 3 Dhjetor 2021

Ajo është njëra nga prezantueset më të pëlqyera në trojet shqiptare dhe jo vetëm.

Bëhet fjalë për bukuroshen, Elita Rudi, që tashmë prej vitesh ka zënë një vend të veçantë në ekran, shkruan arbresh.info

Elita së fundi pozoi me një veshje plotë stil e krijuar nga kreatori I njohur shqiptar, Valdrin Sahiti.

Me një xhaketë dhe mini-fund me ngjyrë rozë, të kombinuar me bluzë të zezë dhe taka të larta, Elita dukej tërë shkëlqim.

Kujtojmë që pas një pauze të gjata, ditë më paë, Elita njoftoi se në fillimi të vitit 2022 do të rikthehet në ekranet televizive. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara