Ekstravagante edhe kur del për të blerë bukë (FOTO)

20:49 | 1 Gusht 2017

Ajo ka punuar shumë që të ketë pamjen fizike që ka.

Një bel i hollë, të pasme të formësuara dhe bark të sheshtë, shkruan Daily Mail, transmeton arbresh.info.

36 vjeçarja Kim Kardashian u paraqit me një veshje të zezë ku reflektonte që është e lumtur.

Ajo u pa në një pompë derivatesh teksa tentoi të merrte ushqim natën vonë.

Kim u fotografua nga ‘paparazzi’ duke dal nga dyqani i ushqimeve./Arbresh.info

kim

kim1

kim2

kim4

kim-9_1501610589-2423245

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara