Ekskluzive: Mjeshtri i efekteve speciale Noli pjesë e projektit të Stupcave (VIDEO)

16:37 | 16 Shtator 2017

Nazim Salihu i cili njihet me nofkën artistike Noli jeton dhe vepron në Amerikë.

Ai është mjeshtër i efekteve speciale, shkruan arbresh.info.

Ai dhe bashkëpunëtori i tij Arian Bajraktari kanë zbuluar për n’ZOOM se së shpejti do mund ti shohim me një projekt me aktorët e njohur Vedatin, Mensurin dhe Osmanin.

Për më shumë detaje ndiqeni kronikën e mëposhtme./arbresh.info/

Lajmet më të lexuara