Google ADS

Efi shijon pushimet në Tailandë

20:30 | 19 Mars 2023

Ish banorja e Big Brother Vip Albania, Efi Dhedhes, duket se po e shijon jetën pas daljes nga shtëpia e famshme.

Së fundmi ajo është duke i kaluar ca pushime të këndshme bashkë me shoqen e saj Mikelen.

Efi disa ditë më parë kishte ditëlindjen, dhe mbushi 27 vjeç./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale