Efi përballet me motrën e Olta Gixharit pas daljes nga BBVA: Jam mësuar me një si puna jote atje brenda

16:08 | 5 Shkurt 2023

Efi Dhedhes ishte e eliminuara e radhës nga Big Brother Vip Albania.

Largimi i saj i papritur shkaktoi zhurmë të madhe duke e cilësuar të padrejtë.

Ashtu siç ndodh rëndom me banorët e eliminuar, Efi sot ishte e ftuar në “Fun Club” për të folur për rrugëtimin e saj në BBVA.

Ajo e quajti të padrejtë largimin e saj duke thënë se mënyra sesi doli nuk ishte aspak e këndshme.

Përveç kësaj, Efi u përball edhe me motrën e rivales së saj më të madhe brenda shtëpisë së famshme, Olta Gixhari, Gerta.

Të dyja kanë nisur një debat të ashpër me njëra-tjetrën me temë kryesor lojën e Oltës në BBVA.

“Nuk kam nevojë për këshilla, sidomos të tuat. Jam mësuar me një si puna jote brenda, nuk më duhesh ti”, i tha Efi-Gertës.

Vlen të theksohet se Efi ishte e nominuar bashkë me Kiarën dhe Luizin me një televotim që u zhvillua gjatë spektaklit.

Ishte fituesja e inteligjencës, Dea Mishel, që i dërgoi të tre në nominim./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale