E veshur në të zeza, Khloe mahnit në kampanjën e “Dolce & Gabbana”

13:23 | 6 Mars 2021

Khloe shfaqi fizikun në kampanjën e re.

Khloe Kardashian vazhdon bashkëpunimet me brende të njohura, ku reklamon produktet e tyre, shkruan lajmi.net.

Së fundi, bukuroshja ka reklamuar koleksionin e ri të “Dolce & Gabbana”, ku u shfaq e veshur tërësisht në të zeza.

Ajo veshi pantallona të shkurtër dhe bluzë në të cilën ekspozoi gjoksin, ndërsa vuri në dukje këmbët seksi.

 

Lajmet më të lexuara