E pabesueshme: ‘Rubi’ 39 vjeçare u bë gjyshe (Foto)

14:19 | 16 Shkurt 2017

Aktorja e serialit ‘Rubi’ Barbara Mori është bërë gjyshe në muajin dhjetor dhe mbesa e saj mban emrin Mila.

‘Rubi’ ka postuar në Instagram një fotografi me të dhe po i jep shumë dashuri asaj.

“Dashuri, dashuri dhe për më shumë dashuri ka nevojë kjo botë. Kjo është një punë që duhet bërë çdo ditë’, ka thënë aktorja në mbishkrimin  e fotos./Arbresh.info/

rubi

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara