E gjithë familja e CR7 në një tortë 1.5 metra të lartë, Georgina pozon pranë saj

11:39 | 1 Dhjetor 2022

Gruaja e futbollistit të famshëm, Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez, shkoi në Doha me fëmijët e saj për të mbështetur portugezin në Kupën e Botës.

Në Katar, Georgina u prit me një dhuratë, tortë ku është paraqitur Ronaldo në formën e kombëtares portugeze. Lartësia është rreth 1.5 metra.

Në këtë tortë përshkruhej vetë Rodriguez dhe fëmijët e tyre, pra e gjithë familja. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale