E gërditshme: Morena prek organin gjenital (Foto)

22:01 | 19 Shkurt 2017

Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën.

Ajo udhëton kohë pas kohe dhe në rrjetet sociale poston fotografi duke ndarë me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria e saj.

Morena së fundmi ka bërë diçka jo të këndshme, shkruan portali arbresh.info.

Bëhet fjalë për një gjest të gërditshëm që ka bërë, duke prekur organin gjenital.

Për më shumë shikojeni këtë foto./Arbresh.info/

morenaaaa

Lajmet më të lexuara