Dua Lipa promovon koleksionin e veshjeve në bashkëpunim me “Versace”

10:34 | 24 Maj 2023

Bota e njeh Dua Lipën si një yll i muzikës popi, ajo është bërë gjithashtu një figurë shumë me ndikim në modë.

Dua Lipa në fotosesionin e ri dukej mahnitëse e veshur një mori kostumesh luksoze teksa promovonte koleksionin e saj të ri “Versace” me një postim në Instagram të postuar të martën, shkruan Arbresh.info

Në foton e parë bardh e zi, ylli veshi një bluzë me mëngë të gjata, flutura, që shfaqte mesin e saj të tonifikuar.


Dua gjithashtu veshi një fund të përputhshëm, ndërsa po poznte dhe pinte nga një gotë martini.

Materiali i zi përmban modele polka të bardha së bashku me motive fluturash shumëngjyrëshe në të gjithë pëlhurën.

Këngëtarja bashkë-dizajnoi koleksionin e frymëzuar nga pushimet me vetë Donatella Versace dhe modeloi disa pjesë në serinë e fundit fotografike të ndarë me 88.1 milionë ndjekësit e saj. /Arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme