Dua Lipa pritet të këndojë kolonën zanore në filmin e ri të “James Bond”

13:36 | 30 Mars 2019

Besohet se Lipa do të jetë interpretuesja e kolonës zanore të filmit, ani pse këtë gjë produksioni po tenton ta mbajë të fshehtë.

Sipas shtypit italian, Dua ka marrë rrugën drejt Italisë për të xhiruar videon e re muzikore për filmin e “James Bond”.

Videoja muzikore “do xhirohet edhe nga fundi i gushtit deri në muajin shtator midis vendeve si Sassi di Matera (Terrazza Ulmo, shesh para kishës rokestrale të Madonna de Idris, Palazzo Lanfranchi, Piazza Duomo, Sexantio) dhe Marina di Pisticci (Riva dei Ginepri-Porto degli Argonauti)”, thuhet sipas raporteve lokale.

“Midis skenave të skenarit ekzistojnë ndjekje të ndryshme me makina luksoze midis kulmeve të shtëpive në Sassi e Matera, takime në kishat shpellore” dhe “falë rolit të [Bondit] të agjentit të fshehtë në shërbim të mbretëreshës do të ketë shmangien një konflikt botëror”.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara