Google ADS

Dua Lipa duket plot stil teksa mbërrin në studion muzikore në Los Angeles

08:40 | 27 Prill 2023

Artistja kosovare me famë botërore, Dua Lipa dukej me shumë stil teksa mbërriti në një studio regjistrimi në Los Angeles.

Së fundmi, Dua u zbulua se do të merrte pjesë në filmin “Barbie”, mori vëmendje e veshur me një këmishë të verdhë mëndafshi, të cilën e kombinoi me një kravatë të zezë, shkruan arbresh.info

Ajo tregoi këmbët e saj të tonifikuara me një fund lëkure të zezë, ndërsa mbante një xhaketë të ngjashme dhe atlete “Puma”.

Kjo vjen pasi u zbulua se Dua do të regjistrojë këngën e filmit “Barbie” dhe do të luajë si një version sirene i kukullës ikonike.

27 vjeçarja, nuk ka publikuar një album që nga albumi i saj “Future Nostalgia” në 2020. /Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme