Dua Lipa duket e bukur edhe pa grim

12:41 | 19 Shtator 2021

Artistja shqiptare u shfaq plot elegancë në iHeartRadio Music Festival në Las Vegas këtë fundjavë.

Dua Lipa shfaqi bukurinë e saj natyrale teksa u nis në New York të shtunën, shkruan Daily Mail transmeton arbresh.info

26-vjeçarja u shfaq tejet natyrale pa pikë grimi teksa po kalonte nëpër aeroportin JFK.


Lipa kishte veshur një xhaketë sportive pak të gjerë me ngjyrë të gjelbër ulliri që dukej e këndshme dhe e rehatshme, një palë pantallona dhe atlete që përputheshin.

Performuesja mbante një maskë blu për fytyrën për ta mbajtur veten të mbrojtur nga koronavirusi ndërsa kalonte kohë në aeroport.

Më herët gjatë ditës, Lipa ndau një seri fotografish për 72.3 milionë ndjekësit e saj, gjatë qëndrimit në Las Vegas.

Turneu i ardhshëm i artistes së famshme aktualisht është planifikuar të fillojë në Miami shkurtin e viti të ardhshëm. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara