Drake nis romancë me modelen 18 vjeçare

14:34 | 28 Gusht 2018

Reperi i famshëm Drake ka nisur një romancë të re me modelen 18 vjeçare Bella Harris.

Duke bërë shaka këngëtari ka thënë se dëshiron dikë e cila nuk është marë me asnjë të famshëm akoma,e ndoshta Bella është një prej tyre.

Harris sapo ka mbaruar shkollën e mesme dhe gjatë verës është parë në disa nga ndalesat e turit të Drake.

Nuk dihet se çfarë po ndodh me të dy por modelja postoi disa foto me këngëtarin ku dukeshin mjaft rehat me njëri tjetrin nën përshkrimin: ‘nuk do të doja të isha në asnjë vend tjetër’ duke e shoqëruar me një zemer blu. ./arbresh.info/

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara