Donaldi shpallet ‘banori më i padëshiruar’ në BBV

14:57 | 20 Janar 2022

Secili banor në Big Brother VIP ka pasur për detyrë të interpretojë diçka, dhe në fund të ndahen çmimet.

Banorët kanë votur për secilin çmim por që ato nuk ndërlidheshin me performancat që ata do të realizonin.

Pas spektaklit Egzona si moderatore i ndau çmimet, ku Donaldi u zgjedh si më i padëshiruar në Big Brother.

E reagimi i tij nuk kishte si të ishte ndryshe, pasi edhe ai vet e priti një gjë të tillë, ani pse tregoi se i erdhi inat që nuk e fitoi atë të “Intelegjencës”, ku banorët votuan Einxhel Shkirën.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara