Donaldi e përmend Borën pa vetëdije në spektakël

08:24 | 5 Janar 2022

Historiae dashurisë e Donaldit dhe Borës ka marrë shumë vëmendje në Big Brother VIP.

Si duket Donaldi ende nuk e ka harruar bukuroshen Bora teksa mbrëmë i ka shpëtuar padashje nga goja emri i Borës.

Këtë gjë e kanë vënë re menjëherë fansat e Big Brother të cilët e kanë shpërndarë nëpër rrjetet sociale. /arbresh.info/

Shih videon më poshtë:

Shpërndaje në rrjete sociale