Donaldi dyshon tek Bora: Disa gjëra që i di unë dhe disa persona

12:12 | 10 Janar 2022

Bora Zemani dje ka arritur të marr vëmendje sërish me ditëlindjen e saj të 30-të.

Por në anë tjetër mbi qiellin e oborrit të BBV-së ka kaluar një parashutë me mbishkrim ‘9 janar’.

Donaldi këtë e diskutoi me Beatrixën dhe ajo habiti me reagimin e saj të butë dhe mirësinë ndaj situatës.

Pas kësaj Donaldi sërish e diskutoi këtë me Egzonën, banorën e re.

Ai tha se përkundër rrespektit që ka, disa gjëra që di ai dhe disa persona të tjerë, personin në fjalë nuk ka pse e mërzisin.

Me këtë Donaldi hedh ‘dyshime’ tek Bora.

Madje ai tha se ai nuk është bërë i tillë brenda shtëpisë dhe se gjërat kanë ndodhur jashtë.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara