Don Xhon në lidhje me modelen ruse?

10:48 | 11 Tetor 2021

Reperi i njohur Xhonatan Isufi dhe modelja ruse, Ariana Lirey kanë bërë lëmsh rrjetin me ngjarjet e fundit.

Marrëdhënia e tij Lirey siç duket ka marrë rrjedhë tjetër.

Ariana ka postuar një fotografi në Instagram, e ngjitur me të ka shkruar “Mrs Isufi”.

Nuk ka munguar as komenti i reperit; “Babushkaaa” është shprehur ai, teksa Ariana ia kthen “Ti je jeta ime”.

Duke mos e lënë me kaq, e njëjta ka publikuar në InstaStory një unazë, që menjëherë nisën dyshimet se ata tashmë janë fejuar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara