Diellza dhe Afërdita me minimaratonë edhe në Londër (VIDEO)

23:36 | 2 Maj 2017

Dy bukuroshet Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada këtë vit organizojnë për herë të tretë ‘Minimaratona vrapo edhe ti 2017’.

Këtë vit parat e grumbulluara do shkojnë për fëmijët e prekur me kancer, shkruan arbresh.info.

Në një intervistë për emisionin n’ZOOM vajzat treguan dhe i njëjti aktivitet humanitar do të jetë edhe në Londër.

Se për çka bëhet fjalë kuptoni në intervistën e mëposhtme./Arbresh.info