Dhurata Dora publikon nga prapaskenat e klipit të ri me Noizyn

12:12 | 23 Korrik 2021

Artistja e njohur, Dhurata Dora, vazhdon të jetë ndër personat më të dashur për audiencën e gjerë.

Ajo gjithmonë mundohet të qëndrojë afër ndjekësve të saj, përmes postimeve të shumta nga përditshmëria, shkruan portali arbresh.info

Kështu, në një postim të fundit në Instagram, bukuroshja brune është shfaqur tërheqëse me pozat e reja.

Fotot e publikuara këngëtarja i ka nxjerrë nga prapaskena e klipit të ri që lansoi mbrëmë bashkë me Noizyn.

Veshur me jumpsuit bardh e zi nga marka e njohur “Chanel”, Dhurata tërhoqi vëmendjen e fansave dhe ndjekësve të saj.

“Mi amor” është kënga e fundit që lansoi në bashkëpunimi me Noizyn e cila u mirëprit nga fansat e tyre. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara