Dalin imazhe të Bora Zemanit si 16-vjeçare

08:14 | 20 Janar 2022

Bora Zemani një prej prezantueseve të bukura shqiptare dhe këtë e vulosin edhe paraqitjet në rrjetet sociale, ku bukuroshja shfaqet përherë joshëse.

Në një emision në Shqipëri kanë qarkulluar imazhe kur Bora ishte 16 vjeçare, shkruan arbresh.info

Një ndryshim goxha i madh i saj karshi sot.


Rikujtojmë, që Bora është nënë e një djali nga martesa e mëparshme me DJ Vin Veli, ndërsa pak kohë më parë është rapotuar se zeshkania i ka dhënë fund lidhjes me aktorin Donald Veshaj pas bujës në Big Brother. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara