Dafina Zeqiri mahnitë me bukurinë e saj

15:41 | 10 Korrik 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat ndonjëherë.

Ajo me projektet e fundit muzikore ka vërtetuar se di të qëndrojë aktive, ndërsa në të njëjtën kohë të marrë vëmendje nga fansat, shkruan portali arbresh.info

Dafina sot ka ndarë imazhe të reja derisa mori vëmendje me paraqitjen.

E rregulluar me makijazh profesional, artistja ka theksuar tiparet e bukura të fytyrës derisa ka arritur të marrë komente të shumta pozitive nga fansat.

“Pa ty” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që erdhi si ‘remix’ me Muma dhe Cricket. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara