Dafina Zeqiri e përkrah këtë dyshe në BBVA

08:56 | 1 Shkurt 2023

Si duket si gjithë të tjerët edhe këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri është një ndjekëse e rregullt e Big Brother Vip Albania.

Së fundmi përmes një story të ndarë në Instagram, shihet se ajo është në përkrahje të Luizit dhe Efit.

Efi dhe Luizi brenda shtëpisë janë dy banorët më të përfolur, e që çdo javë janë në nominim, ndoshta brenda shtëpisë ata nuk gëzojnë shumë dashuri me të tjerët banorë, por jashtë ka shumë njerëz që po i përkrahin, një nga ta është Dafina Zeqiri. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale