Dafina provokon ndjekësit, në orët e vona pozon pa sytjena

23:53 | 18 Qershor 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë ndër më të pëlqyerat ndonjëherë.

Ajo me projektet e fundit muzikore ka vërtetuar se di të qëndrojë aktive, ndërsa në të njëjtën kohë të marrë vëmendje nga fansat, shkruan portali arbresh.info

Përpos karrierës profesionale, ajo është aktive edhe me postimet nga përditshmëria, të cilat janë mjaft të shpeshta.

Së fundi, këngëtarja publikoi një imazh joshës në rrjete sociale, në të cilin u shfaq me një këmishë të zbërthyer e me një palë xhinse.

“Pa ty” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që erdhi si ‘remix’ me Muma dhe Cricket. /arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara