Çifti i njohur dhurojnë puthje të zjarrtë, gjatë festimit të 64 vjetorit (FOTO)

10:44 | 19 Maj 2017

Ata kanë plotë 16 vite martesë së bashku.

Por Pierce Brosnan dhe Keely Shaye Smith dukeshin sikur të ishin një çift i porsamartuar, shkruan dailymail, transmeton arbresh.info.

Ata po qëndronin në një nga plazhat në Havai ditën e enjte përderisa i dhuruan njëri tjetrit një puthje të zjarrtë.

Çifti i dashur i festoi 64 vjetorin e yllit të James Bond gjatë martesës së tyre romantike.

Të dytë së bashku shumë shpesh e vizitojnë Havajin.

Ata dukeshin shumë të lumtur e të bukur së bashku./Arbresh.info

4080bcbd00000578-4520140-the_look_of_love_pierce_brosnan_and_wife_keely_shaye_shaw_shared-m-21_1495136379260

4080ca2f00000578-4520140-covering_up_the_actor_who_played_james_bond_from_1995_to_2002_sh-m-23_1495136420032

4080caa200000578-4520140-basking_in_the_heat_former_model_keely_53_soaked_up_the_sun_in_a-m-22_1495136402710

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara