Celion Dion rikthehet pas gjashtë viteve: Publikon albumin e saj

18:11 | 15 Nëntor 2019

Këngëtarja e cila me zërin e saj preku shumë njerëz rreth e qark botës, ka publikuar albumin e saj të ri.

Celine Dion e ka publikuar albumin e saj më të ri muzikor me titull ‘Courage’.

Pas gjashtë viteve, ky është albumi i parë i Dion në gjuhën angleze. Ky album përmban edhe këngë që tashmë janë publikuar. ‘Lying Doën’, ‘Imperfections’ dhe ‘Courage’.

‘Justjared’ shkruan se nëse doni ta dëgjoni Celine duke performuar disa prej këtyre këngëve të reja live në koncert, jeni me fat sepse Turneu Botëror Courage veçse është duke ndodhur.

Shpërndaje në rrjete sociale