Google ADS

“Ça i bone” titullohet kënga e YA Nina, Ledrit dhe DJ Geek

21:11 | 12 Qershor 2024
E.H

Ledri Vula, YA Nina dhe DJ Geek kanë bashkuar forcat dhe kanë sjell në treg një këngë të përbashkët.

“Ça i bone”, mban titullin kënga e re të cilën treshja e kanë finalizuar edhe me videoklip.

Për më pak se dy orë, kënga ka grumbulluar mbi 30 mijë klikime në kanalin You Tube/Arbresh.info

 

Shpërndaje në rrjete sociale