Butrint Imeri solli një baladë në versionin akustik me një klip në natyrë

17:17 | 22 Shkurt 2021

Butrint Imeri ka postuar një video në Instagram.

Siç na kishte paralajmëruar, surpriza e tij erdhi sonte dhe ishte një super baladë dashurie.

Butrinti ka kënduar në mes të dëborës për të gjitha zemrat e vetmuara dhe fansat i janë falënderuar mjaft shumë për këtë video.

“a t’merr malli ty qe nuk jena ma
a t’merr malli ty me ma ni at’ za
a t’merr malli ty me m’bertit e me m’sha
tash masi m’ke vra
a t’merr malli me m’pa

nese thom qe flej un’
dije qe po t’rrej un’
se me sy qel un’
per ty endrroj hala
po kjo anderr tmerrshem
qona gotat i thej un’
pse ti ma nuk je
un’ s’po besoj hala

e di je merzit
gjithkah tu pi vena
e di qysh je mrena
lej tash ti kto rrena
ahh e di
qysh jena kon’ mrenalej tash ti kto rrenamoj LULE E DASHNISE”, është teksti i këngës që po dëgjohet aq shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official)

 

Lajmet më të lexuara