Butrint Imeri bën të ditur datën e lansimit të ‘Kuku’

16:35 | 23 Shtator 2021

Këngëtari shqiptar, Butrint Imeri, ka bërë publike datën e projektit të tij të ardhshëm.

Ai përmes një instastory ka shkruar datën e lansimit të këngës së re.

Deri më tani dihet vetëm titulli i këngës ‘Kuku’, dhe se do të vie në fund të këtij muaji, por që këtë këngë ka kohë që e ka paralajmëruar.

Një pjesë e kësaj kënge ka kohë që është bërë virale nëpër rrjete sociale.

Artisti në fjalë, këtë verë kishte lansuar këngën ‘Dujem’, dhe ‘Dale’ në bashkëpunim me Kiden dhe Ledrin. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara