Bubulina shfaqet pas lindjes (FOTO)

12:47 | 3 Tetor 2017

Bubulina Krasniqi është bërë nënë.

Ajo për herë të parë u shfaq në publik pas lindjes, përcjell arbresh.info.

Ish-këngëtarja u martua vitin e kaluar.

Bubulina publikoi një foto ku shihet krah vëllait Memli dhe motrës Teuta Krasniqi.

Ja sa bukur duken motrat bashkë me vëllain e tyre./arbresh.info/

teuta_1507022702-1711532

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara