Bubulina Krasniqi bëhet nënë për herë të parë (FOTO)

16:10 | 7 Korrik 2017

Këngëtarja Bubulina Krasniqi është bërë nënë për herë të parë.

Ajo tashmë ka sjellë në jetë fëmijën e saj, gjinia e të cilit ende nuk është bërë e ditur.

Lajmin e ka konfirmuar prive.al, duke mësuar gjithashtu se gjendja shëndetësore e nënës dhe fëmijës është mjaftë e mirë.

Los Mexicanos????

A post shared by Teuta Krasniqi (@teutakrasniqi) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara