Bruce Willis dhe Demi Moore ribashkohen, ja arsyeja përse

21:43 | 18 Gusht 2018

Bruce Willis dhe Demi Moore ishin një ndër çiftet më të bukura të Hollywood-it derisa ata vendosen të ndahen.

 

Por, ditëlindja e 30-të e vajzës së tyre Rumer i ka bashkuar dy prindërit.

Çifti i njohur i cili ishte ndarë në fillim të viteve 2000, kanë drekuar së bashku me tri vajzat e tyre, për më tepër ata edhe kanë pozuar pranë njeri tjetrit.

Image

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme