Brenda festës së ditëlindjes të Roan Zekës

01:17 | 20 Maj 2018

Roan Zeka sot festoi ditëlindjen dhe mbushi 1 vit.

Nëna e tij Majlinda e festoi ditëlindjen e të birit në mënyrën më të mirë të mundshme, shkruan arbresh.info.

Djali i saj dhe i reperit Majk dukej tejet i lumtur.

Shikoni disa nga fotot e festës së Roanit 1 vjeçar./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara