Brad Pitt njofton se është në fundin e karrierës

12:13 | 23 Qershor 2022

Aktorit Brad Pitt (58) duket sikur po i vjen fundi i karrierës.

Në një intervistë për mediat, Pitt ka bërë të ditur se filmi “Bullet Train”, në të cilin ai kishte rolin kryesor, shumë lehtë mund të jetë projekti i tij i fundit i madh, transmeton portal arbresh.info

Pitt ka deklaruar se është bërë shumë “zgjedhës” sa i përket ofertave dhe se ato që ka marrë deri me tani nuk i plotësojnë kriteret e tij.

“Unë mendoj se jam në semestrin ose tremujorin e fundit të karrierës”, tha ai.

Në filmin “Treni i plumbave” ai luan një vrasës që sapo është shëruar nga djegia dhe i kthehet punës me një ndjenjë paksa të gabuar vetëbesimi përsa i përket aftësisë për të punuar.

Në përshkrimin e rolit të tij, Pitt tha se ai “përjeton ndriçim pas një muaji terapi dhe se me plot vetëbesim i kthehet punës”.

Pitt së fundmi ka paditur ish-gruan e Angelina Jolie, për shitjen e shtëpisë në Francë tek një oligark rus./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale