Google ADS

Bora Zemani shfaqet në formë të mrekullueshme në fotografitë nga pushimet

17:53 | 8 Korrik 2024
E.H

Moderatorja e njohur, Bora Zemani ka marr sërish vëmendjen e fansave me imazhet e fundit.

Bukuroshja nga Shqipëria po shijon pushimet verore së bashku me djalin e saj, Arborin dhe partnerin, aktorin Donald Veshaj, teksa nuk ka hezituar të publikoj fotografi në Instagram.

Prezantuesja kësaj radhe vjen e veshur me rroba banjo duke treguar figurën e saj joshëse dhe natyrale./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale