Google ADS

Bora Zemani ndan fotot e ëmbla me djalin e saj dhe me Donaldin

15:00 | 30 Mars 2023

Moderatoren Bora Zemani e shohim çdo ditë në televizion në programin që ajo e drejton.

Përveç kësaj, Bora shpesh ndan edhe fotografi nga jeta e saj.

Së fundmi ajo ka ndarë foto të ndryshme me dy personat e saj më të dashur, me djalin dhe me të dashurin e saj Donald Veshaj.

“My happy place”, ka shkruar Bora, që i bie se Donaldi dhe Arbori janë vendi i lumturisë për moderatotre.


Bora dhe Donaldi po e shijojnë dashurinë e tyre, pas një periudhë jo fortë të mirë të cilën e kaluan gjatë kohës sa Donaldi ishte pjesë e Big Brother Vip Albania1, dhe u lidh me këngëtaren Beatrix Ramosaj.

E ku më pas u nda menjëherë me të dalur nga shtëpia./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale