Bora Zemani mund të jetë arsyeja pse mund të ndryshoni modelin e flokëve

15:36 | 13 Maj 2023

Moderatorja e njohur Bora Zemani së fundmi ka bërë një ndryshim në dukjen e saj.

Ajo ka ndryshuar modelin e flokëve dhe ka vendosur balluke.

Bora njihet edhe për stilin e saj, ku shumë të reja e shohin si ikonë.

Ndryshe Bora momentalisht është duke drejtuar programin “Përputhen”, dhe së fundmi është bërë edhe imazh i Digitalb./Arbresh.info/Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme