Blero vjen me ‘Ishe si lule’

22:57 | 27 Nëntor 2018

Blero sapo ka publikuar projektin e ri.

Ajo titullohet ‘Ishe si lule’, shkruan arbresh.info.

Muzika dhe teksti i është besuar EF Production dhe Johan.

Ndërsa, për videoklipin është përkujdesur produksioni ImagineFilms.

Ndiqeni këtë premierë./arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale