Bleona Qereti nuk lë vend për imagjinatë, ekspozon gjoksin dhe këmbët atraktive

08:32 | 3 Mars 2021

Këngëtarja Bleona Qereti, e cila prej vitesh jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shpesh di të rrëmbejë vëmendje me paraqitjet e saj.

Së fundmi, ajo publikoi për fansat një fotografi mjaft tërheqëse në rrjetin social Instagram, shkruan portali arbresh.info

Bleona ka pozuar me një fustan të bardhë dhe të shkurtër, pak të hapur te pjesa e dekoltesë, duke vënë kështu në pah gjoksin atraktiv.

Ajo gjithashtu ka theksuar linjat e saj trupore, për të cilat është shquar dhe komplimentuar gjithmonë nga fansat.

Një kapele dhe qeni i saj shoqërues, ishin detajet që zbukuruan edhe më tepër këto fotografi të bukuroshes shqiptare.

Bleona përndryshe është shpesh aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme, të cilat shpesh komentohen edhe nëpër media. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara