Bella Hadid thyen barrierat, shfaqet topless

12:45 | 2 Prill 2021

Modelja 24 vjeçare Bella Hadit thyen barrierat duke sfiluar topless për markën e mirënjohur Mugler për sezonin pranverë\verë 2021.

Bukuroshja e lindur në Uashington paraqitet e veshur me një dantellë shkëlqyese përrallore, seksi dhe krejtësisht të pastër pa mëngë.

Kjo sfilatë u paraqit në formën e një filmi të shkurtër në të cilin përfshiheshin modelet si Irina Shayk së bashku me yllin e Euphoria.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara