Bella Hadid duket tërheqëse edhe në veshje sportive

11:59 | 1 Shtator 2021

Modelja e njohur, Bella Hadid të martën pasdite doli në qytetin e New York-ut, ku edhe pse ishte me një veshje sportive dukej tërheqëse.

Ajo vuri në pah elegancën sportive me fundin e saj të markës ‘Lacoste’, sytjena sportive të markës ‘Boody’ dhe atlete nga ‘Nike’, shkruan DailyMail transmeton arbresh.info

Ansamblin e saj tërheqës me nuancat e Christian Dior, ajo e kombinoi edhe me një çantë të kuqe mahnitëse të markës ‘Maison Goyard’ kur u ndal në restorantin italian “Sant Ambroeus”.

Flokët e saj zeshkane ishin të ndara në formën e një bishti.

Ajo u bë e famshme kur ishte adoleshente dhe tha se ishte ende “në procesin e zbulimit”, kur publikoi filloi të kuptonte se kush ishte ajo.

Kujtojmë se, supermodelja kishte shfrytëzuar shansin për të rimarrë jetën e saj personale kur COVID-19 mbylli të gjitha pasarelat. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara