Google ADS

Bebe Rexha vërshon shtypin amerikan

11:22 | 4 Mars 2015
Arbresh.info

Këngëtarja shqiptare në SHBA Bebe Rexha pas lansimit të këngës së saj më të re të titulluar “I m gonna show you crazy” ka arritur të marrë 20 milionë klikime.Emri I shqiptares në Shtetet e Bashkuara të Amerikes po bën bujë të madhe ,ajo me këtë këngë ka vërshuar shtypin amerikan dhe rrjetet sociale.

 

 

 

Shpërndaje në rrjete sociale