Bebe Rexha, publikon foto me të dashurin

11:03 | 4 Gusht 2021

Bebe Rexha, me anë të një posti në Instagram nuk ka hezituar t’i tregojë format e saj të bujshme të trupit,

dhe ndanë disa foto me të dashurin e saj, Keyan Safari.

Artistja 31 vjeçare, aktualisht po shijon sukseset e albumit të saj më të fundit ‘Better Mistakes’./arbresh.info/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara