Bebe Rexha elektrizoi skenën e “Jingle Ball 2022” me performancën e saj

14:14 | 3 Dhjetor 2022

Bebe Rexha u ngjit në skenë për një performancë energjike në “Jingle Ball 2022” të KIIS FM që u mbajt të premten mbrëma (2 dhjetor).

Yjet e muzikës ishin plot energji për koncertin “iHeart Radio” në Forumin Kia në Inglewood, Kaliforni ndërsa performuan në ngjarjen masive vjetore.

Formacioni mbresëlënës i yjeve përfshinte: Dua Lipën, Jack Harlow, Pitbull, Khalid, Lewis Capaldi, Ava Max, Dove Cameron, Jax dhe Nicky Youre.

Bebe, e cila u ngjit në tapetin e kuq përpara ngjarjes me një veshje futuristike të kaltër, u ndërrua në një mantel të bardhë me pupla për performancën e saj.

Ajo hoqi mantelin e saj tërheqës për të zbuluar një veshje të bardhë seksi të mbuluar me diamant të rremë.

Veshja nxirrte në pah fizikun e saj teksa pjesa e sipërme e stilit korse ishte e stiluar me pantallona të ngjashme dhe çizme me majë.

Bebe bëri një shfaqje pasionante teksa shkundte flokët për turmën gjatë një momenti mahnitës.

Edhe artistja tjetër shqiptare, Ava Max dhuroi performancë elektrike, e cila u shfaq e veshur me një trupore ngjyrë vjollce me mëngë rrjetë.

Ngritja e yllit të popit kishte prerje anash dhe pantallona të mbuluara me diamant të rremë ngjyrë vjollce.

Asaj iu bashkua një trupë kërcimtarësh, të gjithë të cilët kishin veshur triko argjendi verbuese me funde të ngjashme.

Yjet e tjera që u ngjitën në skenën e “Jingle Ball” për të argëtuar audiencën ishin edhe Pitbull, Dove Cameron, Khalid dhe Lewis Capaldi.

Shpërndaje në rrjete sociale