Google ADS

Bebe Rexha e ftuar speciale në turin e Bruno Mars

21:14 | 29 Janar 2018

Bebe Rexha e ftuar speciale në turin e Bruno Mars

Këngëtarja e famshme Bebe Rexha ka bërë të ditur përmes  profilit të saj në Instagram se do të jetë e ftuar speciale në turin e Bruno Mars, shkruana rbresh.info.

Që tash janë caktuar datat dhe vendet e para që do të fillojë turi 24k i Bruno Mars.

E ftuara speciale Bebe Rexha do t’i këndojë në skenë bashkë me Mars hitet më të reja të saj./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale