Arta Nitaj e mrekullueshme në pozat në Dubai

19:13 | 5 Janar 2020

Ndërkohë që ka qëndruar në Emiratet e Bashkuara Arabe, Arta Nitaj ka shpërndarë fotografi për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Fansa të shumët e ndjekin bukuroshen në Instagram, ku ajo publikon imazhe që vënë në plan të parë bukurinë e saj.

Të tilla fotografi, aktorja dhe prezantuesja ka postuar gjatë këtyre ditëve, ndërsa ka marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj.

Në pozat e realizuara në Dubai, Arta ka vënë në pah dukjen e saj dhe figurën trupore për të cilën është e njohur.

Modelja shpesh publikon imazhe nga palestra duke lënë të kuptohet se angazhohet për të pasur një fizik të tillë. /Telegrafi/

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme