Arta Elezaj tregon asetet e saj joshëse në setin e ri fotografik

20:51 | 9 Tetor 2021

Arta Elezaj është padyshim një prej femrave më tërheqëse shqiptare dhe këtë e dëshmon në pothuajse secilën paraqitje.

Bukuroshja nga Klina është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, nga ku edhe u qëndron afër fansave të saj me postimet të ndryshme, shkruan portali arbresh.info

Sonte Arta ka provokuar e veshur me një fustan të shkurtër të ngushtë, ku po duket tejet tërheqëse.

Kujtojmë që Arta famën më të madhe e mori nga paraqitja në serialin vendor “O sa mirë”, ndërsa ka kohë që nuk është bërë pjesë e ndonjë projekti televiziv. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara