Arta Elezaj shfaqet tejet provokative nga pushimet

08:18 | 13 Prill 2022

Modelja e njohur shqiptare, Arta Elezaj, merr vëmendje sa herë që publikon fotografi në rrjete sociale.

Ajo edhe kësaj radhe ka mahnitur me paraqitjen e fundit nga pushimet e saj luksoze, shkruan arbresh.info

Në këto imazhe Arta shfaqet provokative, e veshur në bikine ‘tiger’.

Sidoqoftë, Elezaj vazhdon të jetë shumë e kërkuar në fushën e modës dhe tani bashkëpunon me marka të llojllojshme. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale